UYGUNLUK LİSTELERİNİ VE LİSTE KONTROL EKİBİMİZİ AŞAĞIDA BULABİLİRSİNİZ.

Aşağıdaki listemede kategorilere ayrılmış Web Hosting firmalarını bulabilirsiniz.Bu sayade projenizin önemine göre istediğiniz firmadan hizmet alabilirsiniz.

Firmaların tüm altyapı bilgileri, ayrıntılı bir biçimde listelenecektir. Kullanıcılar bu bilgilere dayanarak bütçe ve projelerine göre bir seçim yapacaktır. Hosting Birliği'nin ana kuruluş amaçlarından biriside hem kullanıcı hemde firmaların çıkarlarını korumaktır. Web sitemizde çoğunluk olarak kullanıcının kullanım hakkına önem verilsede , geçmişte yaşanılan mağduriyetlere dayandırılarak bu bilgiler verilmiştir. Bu platformun amacı sadece yer sağlayıcı sayfasında firma ve şahıs isminin yazılmasından öte gerçekten kaliteli ve kullanıcı çıkarlarını koruyan firmaların bu sektörde barındırılmasını amaçlamaktır.Böylelikle yeterlilik seviyesine gelemeyen firmalar yada firma adayları listeye alınamayacak vede magduriyetler yaşanmayacaktır. .

Yeterlilik aşamasında olan veya listeye girmek isteyen firma adayları web sitemizde ayrı bir sayfada yayınlacaktır. Bu sayfamız Sürekli güncel olacaktır, ve bu sayfamızdan kullanıcılar bakabilecektir. Para kolay kazanılmıyor, Bir yetkinliğin olması gerektiği bu sektörde yetkinlik seviyesinde olmayan firmaların hizmet vermesi hem sektör hemde kullanıcılar için negatif bir etki oluşturur. Bu yüzden bu platformu oluşturma kararı aldık. Sayfamızda belirtilen ekibimiz hazırlık aşamasında olan firmalarımız ile sürekli iletişim halinde olacaktır. Oluşturulan her birimde sorunların çözümü ve geciktirilmemesi için yetkin personellerimiz olacaktır.

YETKİNLİK LİSTESİ

Altyapı olarak yetkinlik seviyesinde olan firmaları aşağıda bulabilirsiniz.

 • 100%
  Yeni Firma
 • 100%
  Yeni Firma
 • 100%
  Yeni Firma
 • 100%
  Yeni Firma
 • 100%
  Yeni Firma
 • 100%
  Yeni Firma
 • 100%
  Yeni Firma
 • 100%
  Yeni Firma

KONTROL EKİBİMİZ

A'dan Z'ye Bütün Kontrol Ekip Üyelerimiz Aşağıdadır. Biz Burada Sadece İşini Yapan Yabancı Kişiler Değil , Birlikte Nasıl Güzel İşler Çıkartabiliriz & Çözüm Üreten Bireyleriz...

Web Designer

about designer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.