Danışmanlık Hizmetlerimiz

Gelişen ve Sürekli Yenilenen Sektörümüzde Hizmet veren Firmalara Donanım ve Yazılım Anlamında Destek Vermek...

Sektörümüz sürekli gelişen ve yenilenen bir ağ. Bu yüzden amacımız oluşan bu yenilikleri ve gelişmeleri mümkünler dahilinde ağımıza katılan firmalara entegre edilmesini sağlamaktır.Böylelikle diğer ülkelerde olan sektör yeniliklerini ülkemizde ilgili sektöre uygulamasını sağlamış olacağız.Bakımı ve diğer işlemleri yapılmış olan firmalar web sitemizde ilgili sayfalarımızda yayınlacaktır.Amacımız web hosting sektörünü eski canlı günlerine getirmek , sadece ve sadece yetkin olan firmaların hizmet vermelerini sağlamaktır.

Danışmanlık Hizmeti almak isteyen firmaların talebi üzerine uzman ekiplerimiz , ilgili firmaya & firmalara ziyarette bulunulur. Firmaların istekleri doğrultusunda hizmet bedeli firmalara iletilir, hizmet bedeli kabulu sonrasında gereken destek hizmeti firmaya & firmalara verilir. Destek Hizmeti verilen firmalar web sitemizde sürekli güncellenir. Kullanıcılar , bu bilgilere dayanarak hizmet alımlarını ona göre yapabilirler. Amacımız bu sektörde hizmet veren firmaların sürekli güncel donanım ve yazılımlar ile hizmet vermesini sağlamaktır.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Verilen Hizmetler Nelerdir?

 • 100%
  Yazılım & Donanım Hizmetleri Verilir
 • 100%
  Fiziksel Firewall Destek Hizmeti
 • 100%
  Cloud Backup Destek Hizmeti
 • 100%
  3.Part Program Desteği
 • 100%
  Sunucu & Kabin Bakım Hizmeti
 • 100%
  Windows,Linux Sistem Desteği
 • 100%
  Güç Kaynağı Destek Hizmeti
 • 100%
  E-mail Marketing Destek Hizmeti

EKİBİMİZ

A'dan Z'ye bütün Ekip Üyelerimiz Aşağıdadır. Biz Burada Sadece İşini Yapan Yabancı Kişiler Değil , Birlikte Nasıl Güzel İşler Çıkartabiliriz , Çözüm Üreten Bireyleriz...

Web Designer

about designer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.